Create an account



Shoutbox archive
avatar   2018-12-15 ( Saturday ), 11:55 mention  
Katke : o bus eventai bent cia?
 
avatar   2018-12-15 ( Saturday ), 11:55 mention  
Katke : junk grc srwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
 
avatar   2018-12-10 ( Monday ), 23:09 mention  
wOOw : tai jau tikrai Big Grin
 
avatar   2018-12-10 ( Monday ), 21:41 mention  
Katke : geri skinai kardams
 
avatar   2018-12-07 ( Friday ), 23:01 mention  
xujak : pabendraut xDD boze moj ble, visur piderai ciolkom apsimetineja
 
avatar   2018-12-07 ( Friday ), 17:11 mention  
wOOw : Press here
 
avatar   2018-12-06 ( Thursday ), 23:23 mention  
Katke : kas pabendraut artimiau esu mergina man yra 17m
 
avatar   2018-12-06 ( Thursday ), 23:22 mention  
Katke : a i lgai?
 
avatar   2018-12-06 ( Thursday ), 20:08 mention  
wOOw : dar lauk
 
avatar   2018-12-06 ( Thursday ), 14:11 mention  
Katke : ijunk srw noriu zaist
 
avatar   2018-12-04 ( Tuesday ), 11:25 mention  
Akka : prie ko cia flaming tsg klausiu ko tu prisipisai Big Grin
 
avatar   2018-12-02 ( Sunday ), 02:35 mention  
xujak : ko toks sunerimes, ir iskart flamin? ;Dd
 
avatar   2018-11-28 ( Wednesday ), 18:18 mention  
Akka : @xujak ko dajibalsa tu ble
 
avatar   2018-11-26 ( Monday ), 20:34 mention  
TREX : https://www.youtube.com/watch?v=l7qDHE1PEGA
 
avatar   2018-11-26 ( Monday ), 20:32 mention  
TREX : @woow tai atbaninsi?
 
avatar   2018-11-26 ( Monday ), 20:32 mention  
TREX : nea
 
avatar   2018-11-26 ( Monday ), 05:18 mention  
xujak : trexas su akka gal vienoj klasej sedit?
 
avatar   2018-11-25 ( Sunday ), 11:08 mention  
wOOw : labai gerai
 
avatar   2018-11-25 ( Sunday ), 00:41 mention  
TREX : aj pamirsau pasakyt kad nebeturiu iphone dabar androidinis esu
 
avatar   2018-11-24 ( Saturday ), 18:58 mention  
wOOw : dunno
 

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016 Changes by wOOw Contact US